O firmie

Firma powstała w 2002 roku jako spółka cywilna zajmująca się dostarczaniem wybranych grup produktów motoryzacyjnych. W wyniku sukcesywnego rozwijania oferty, w tym gamy akcesoriów pod własną marką Neoma w 2017 roku doszło do przekształcenia firmy w spółkę NEOMAX sp. z o.o.

Obecnie dostarczamy naszym Klientom szeroką gamę produktów motoryzacyjnych sprawdzonych producentów w najlepszych cenach: akcesoria, części mechaniczne i eksploatacyjne do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów (m.in. Kamaz, Tatra, Jelcz, Liaz, Autosan, Ikarus oraz marki zachodnie) oraz do ciągników rolniczych i innych maszyn (m.in. Ursus, Zetor, MF, Robur, IFA, Multikar, Avia, T25, MTZ).

Staramy się by jakość obsługi oraz oferowane przez nas towary spełniały najwyższe standardy jakości, co odzwierciedlają wysokie oceny uzyskiwane od naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo także narzędzia, urządzenia i akcesoria warsztatowe. Oprócz produktów wielu wiodących na świecie producentów jesteśmy przedstawicielem uznanych w Europie marek GMP i FIRDS oraz
importerem grupy akcesoriów pod własną marką NEOMA.

        

Specjalizujemy się w sprzedaży wysyłkowej i dostawach bezpośrednich do naszych Klientów, sklepów motoryzacyjnych i serwisów samochodowych.   

Od 2005 roku sprzedajemy także w Internecie, głównie za pośrednictwem Allegro - tutaj też można znaleźć część naszej oferty. 

Na Allegro używamy konta: bob11
oraz pomocniczo neomax_pl

 

NIERUCHOMOŚCI i BUDOWNICTWO

Nasza firma zajmuje się również inwestycjami budowlanymi i nieruchomościami. Osobny dział realizuje projekty inwestycyjne związane najczęściej z budownictwem mieszkaniowym i rewitalizacją budynków poprzemysłowych.